2020 Trend Bikini Modelleri

110

Yazın gelmesiyle birlikte tatil yerleri dolup taşmaya, kış boyunca yediğine içtiğine dikkat eden, spor yapan ve kilo veren hanımlar emeklerinin sonucunu elde ettikleri güzel vücutları ve şık bikinileriyle sahillerde boy göstermeye başladı. Sizde ya tatil yolundasınız ya da tatile çıkmak üzeresiniz ve bikini alış verişine çıkmadan önce bu yazın en trend bikini modelleri ni merak ediyorsunuz. Harika. Doğru sayfadasınız. Çünkü 2020 yazının en trend bikini modellerini sizler için özel olarak araştırıp küçük bir listesini çıkardık. 2020 yılının en trend bikini modellerini aşağıda sizler için özel olarak hazırladığımız minik listede bulabilirsiniz.

Püsküllü Bikiniler

Alt ya da üst parçasının püsküllü olması fark etmez, bu yıl püsküllü bikiniler en trend bikini modelleri arasında en üst sıralarda yerini alıyor. Kendinize bir tane bunlardan edinmenizde fayda var.

Volanlı Bikini Üstleri

Fırfırlı ve omuzları çoğunlukla açıkta bırakan bu bikini modeli fiziğine güvenen iddialı hanımların bu yıl plajdaki vazgeçilmezlerinin başında geliyor.

Tek Omuzlu Bikini Üstleri

Geçen sene olduğu gibi bu sene de bu tek omuzlu bikini üstleri de oldukça trend. Bikinilerin yanında tek omuzlu mayolar da oldukça ilgi görüyor.

Tığ İşi Bikiniler

Giymesi cesaret isteyen bu ince tığ işi bikiniler içinde fiziğine güvenen hanımların bu yaz son derece seksi ve cool görüneceklerine şüphe yok.

Çizgili Bikiniler

Çizgili bikiniler bu yazın en trend bikini modellerinin başında geliyor.

Üçgen Bikini Üstleri

Modası asla geçmeyen üçgen bikini üstleri bu yılda en trendler arasında ilk sıralarda yerini alıyor.

Turuncu Bikiniler

Yazın enerjisini olduğu gibi yansıtan bu sıcak renkli bikiniler 2020 plajlarının en trend bikini modelleri arasında.

Deri Bikiniler

Yaz kış fark etmez deriden vazgeçemem diyen deri tutkunlarına müjdemiz var! Bu yıl sahillerde ve şezlonglarda deri bikini ve mayo modelleri rüzgarları esiyor. Omuzları olduğu gibi açıkta bırakan bu bikini modeliyle rahatlığı ve şıklığı ılık esen yaz meltemi altında iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Bu yıl straplez bikini üstleri şezlong ve plajların en trendlerinden.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.