Jean Ceket

7

Bahar serinliği hala devam ediyorken jean ceket ile şıklığınızı ortaya koyma zamanı. Gün içinde ılık havanın keyfini tişörtlerimizle çıkarıyoruz ama akşam serinliği için jean ceketinizi yanınıza almayı unutmayın. Ve nasıl giyeceğiniz düşünürken bizim önerilerimizi de göz ardı etmeyin.

Bahar aylarının vazgeçilmesi serin yaz akşamlarının kurtarıcı parçası jean ceket. İster etekle, ister pantolonla kombinleyin, jean ceket modası geçmeyen basic parçalardan biri olmayı çoktan başardı bile. Sadece rahat ve seksi değil, oldukça da modayı takip eden bu parçalar cool duruşları dikkatleri üzerlerine çekmeyi başarıyor.

Jeanin siyahla uyumu her zaman iyi sonuç veriyor. Fakat bu kombini asıl güzelleştiren şey botların asi tarzıyla bebe mavisinin mükemmel uyumu.

Renkleriyle sakin olan tüm parçalar bir araya gelince enerjik bir görünüme kavuşuyorlar. Birbiriyle uyumlu oldukları sürece farklı renkleri birlikte kullanmaktan çekinmeyin.

Stili Önerisi: Son zamanlarda sık sık karşılaştığımız ve moda olan armalar kot ceketlerin de üzerinde yerini aldı. Kombinlerinizde rahatlıkla kullanabilir ve dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Armalı kot ceketleri ister basic bir tişört üzerine isterseniz crop top bir bluz ile kombinleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.