2019 Saç Modası

14

2019 saç modası olabildiğince avalı modeller ile yerini alıyor. Her sezon yenilen moda akımlarından nasibini alan saçlar, 2019 yılı için bambaşka sitilleri karşımıza getiriyor. Uzun yada kısa hiç fark etmeksizin herkesin severek uygulayabileceği yeni saç modelleri ile dış görüntünüzde istediğiniz ifadeye saçlarınızı kullanarak kolayca sahip olabilirsiniz

Saçlarınız bu sezon adeta bir gökkuşağı gibi düşleyebilirsiniz. Dip kısımlarını doğal renk tonunda bırakarak sadece uçlarda yapabileceğiniz renk oynamaları ile sizlerde 2019 saç modasına kolayca ayak uydurabilirsiniz.

Yine asimetrik kesimler; 2019 saç modellerinde oldukça moda. Saçlarının uçlarına tek renkli sarı uygulamalar ile 2019 saç modasına ayak uydurabilirsiniz. Omuz yüksekliğinde biten, asimetrik kesimlerden oluşan ve saç uçlarının farklı renklerden oluştuğu akıma, 2019 yılında neredeyse birçok kişide rastlamak mümkün.

Doğal bırakılmış saçlar ve diğer bir yanı ince şekilde örülmüş haliyle, 2019 yılı oldukça relax geçiyor. Her ortamda rahatlıkla kullanılabilen her türlü kombin üzerinde gayet hoş duran bu özel model sayesinde sizlerde havalı bir duruşa sahip olabilirsiniz.

2019 saç renkleri genellikle gök kuşağını andırıyor. Tek renkli saçlardan hoşlananlar için iki farklı alternatif bulunuyor. Ya sarı renkli saçları tercih etmek yada doğal renginde kalmaktır.

Hafif dalgalı, balköpüğü rengine boyanmış saçlar ile her daim istediğiniz ortamda kendinize yer bulabilirsiniz

Saçlarını salmak istemeyenler arasında yer alıyorsanız basit bri şekilde atkuyruğu yapmak yerine 2019 modasına uyum sağlayabilirsiniz. 2019 yılında saç modası pekliklerden oluşuyor. Rengârenk saçlardan örülmüş pelikler, hiç olmadığı kadar havalı, sıra dışı ve feminen bir görüntüye kavuşmanıza neden oluyor. Saçların modeli olduğu kadar bakımı bir hayli önem taşımaktadır. Güçlü, sağlıklı ve parlak saçlar üzerinde her model, gayet hoş dururken yağlı ve bakımsız saçlarda ise hiç bir model istenen görüntüyü sunmamaktadır. Saç bakımınız için haftanın bir günü özel yağları kullanarak saçlarınıza bakım yapın. Saçlarınız hiç olmadığı kadar parlasın ve üzerinde bulundurduğu saç renklerini en özel şekilde taşısın.

Zeytinyağı, fındık yağı ve badem yağı kullanılarak yapılan tüm bakımlar istenen sonuçları vermektedir. Tabi ki aksatılmadan kullanıldığı müddetçe. Siz de bir değişiklik istiyorsanız hemen saçlarınızdan başlayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.