Armut Vücut tipine göre kıyafet önerisi

9

Vücut tiplerine bakılarak kıyafet önerisi hususunda sizlere ilk önce tam olarak hangi vücut tipine sahip bir durumdasınız diyerek başlamayı istiyoruz. Çünkü her bir vücut tipine bakılarak kıyafet önerisinde bulunmak hiç bir şekilde mantıklı olmayacaktır. Sevmiş olduğumuz ve hatta çok fazla sevmiş olduğumuz bazı kıyafetlerin bizlere hiç bir şekilde yakışmamış olduğunu duymanız olanaklıdır. Güzel bir şekile görünebilmek amacıyla da kıyafet seçimi fazlasıyla önemli bir durumdadır.

Armut vücut tipine sahip olan kadınlar şeklinde ifade edebilecek olduğumuz vücut tipi ülkemiz içerisinde en yaygın durumda bulunandır. Göbek ile birlikte basenler üstünde yoğunlaşmış olan kilolar en büyük problemdir. Vücutun üst taraftaki tipi dar durumda bulunan kadınların en fazla istedikleri şeyde fit ve ayrıca güzel bir vücuda sahip olabilmek. Bununla ilgili olarakta devamlı bir şekilde spor aktiviteleri yapmak gereklidir.

İlk önce aksesuarlara değinmek gereklidir. Küpe ile birlikte kolye gibi aksesuarlar bütün dikkatleri toplamış olacaktır. Dikkatleri vücudunuz üzerinden alarak yukarı çekmiş olacaktır. Fazlasıyla dar bir durumda bulunan kıyafetleri giymekten de kaçınmanız gereklidir. Baskılı bir şekilde ve renkli üst giyim tercihinde bulunmak sizleri kurtarmış olacaktır. Bedeninizin üst bölümünün bir tane odak noktası durumuna getirmiş olan ve çok bol bir üst giymekten vazgeçmeniz gereklidir. Bu ise sizleri daha güzel göstermiş olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.