2019 – 2020 Tesettür Elbise Modelleri

93

Aslında tesettür modası denildiğinde, akıllara ilk olarak pardesüler gelmekte bulunsa bile, 2019 – 2020 İlkbahar Yaz Tesettür Modası gündemine bakıldığında ise bu durumda değişiklikler öne çıkıyor. Bu yeni sezon içerisinde pardesü modellerinin yerine tunik modelleriyle birlikte elbiseler boy göstermiş olacak. Özellikle de yaz mevsimlerine doğru, çok ince ve zarif durumdaki elbise modelleri, sezonun çok daha canlı renkleri ile beraber sokak modasına hakim olmaya başlamış olacak.

Bu söz konusu yeni sezonun ayakkabılarla alakalı modasına bakmış olduğumuzda, aynı elbiselerde görülmekte olduğu gibi canlı renkleri görmemiz olanaklıdır. İnce topuklu ayakkabı modellerini nadiren görebilmek olanaklı olsa dahi, daha da önemlisi platform topuklu ayakkabı modelleri ön plana çıkmaktadır. Bunların yanında, kalınlaşıp inmekte olan topuk modelleri de en mode ayakkabılar arasında bulunmaktadır.

Spor ayakkabı modellerine bakıldığında da, çeşitlilik sağlanmaktadır. Doğru şekildeki bir kombini meydana getirebilmek amacıyla, kıyafetin renkleriyle birlikte tonlarının yanı sıra yapısı ile birlikte altına giyecek olduğumuz ayakkabı tarzının birbiriyle mutlaka uyum içerisinde olması gerekiyor. Kombinlerle alakalı konu, kadınların en fazla zorlanmış oldukları konulardan biri olarak öne çıkmaktadır.

Kombin oluşturma esnasında, kişinin ilk olarak ne türde bir kıyafet giyme konusunda talebinin olduğunu belirlemesi işini basitleştirmiş olacaktır. Kafasında bunla ilgili zemini hazır hale getirdikten sonra, dolabı üzerinde yer almış uygun renklere sahip ve uygun yapıdaki kıyafetleri birleştirmeli ve böylece de kombinini oluşturmak gereklidir..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.