Balık Etli Kadınlara Özel Giyim Önerileri.

18

Güzel bir şekilde giyinmenin yanı sıra güzel bir şekilde görünmek bütün bayanların ortak hedeflerinden biridir. Bu söz konusu hedefe ulaşabilmek pek çok zaman olanaklı olmayabiliyor. Ayrıca şişman ve bir de balık etli kadınların güzel görünme bir şekilde görünme hususunda çok büyük endişeleri bulunmaktadır. Balık etli kadınların bu sene giyim seçimi yaptığı esnada şu konulara dikkat etmesi konusunda tavsiyede bulunuyoruz;

  • İlk olarak giyim stratejiniz çok fazla önemli bir durumdadır. Bununla ilgili olarakta dik ve daha yüksek bir omuz hattı oluşturabilmeniz aslında kısa durumda bulunan gövdenizi çok daha şık bir şekilde göstermiş olacaktır. Alt bölgeniz üzerinde yer alan fazlalıklar ile birlikte selülitlerinizi gizleyip vücudunuz için bir denge sağlayabilmeniz olanaklıdır.
  • Göğüs bölgeniz üzerinde büzgüler meydana getiren ve ayrıca bir hacim katmakta olan, kalçalarınızın üst kısmına hafif bir şekilde inen robalı elbiseleri tercih etmeniz gereklidir.
  • Bu fazlasıyla önemli bir durumdadır. Dökümlü ve ayrıca orta kalınlığa sahip kumaşları kullanıp yapılan sırtı açık elbise modelleri, mat jarseden anvelop elbise modelleri ve koyu renge sahip fon üzerinde zarif desenler bulunan düz elbise modellerini seçmenizde de çok büyük bir fayda var.
  • Bacaklarınızın boyunu uzun göstermekte olan ve kalçalarınızın gözükmesini elde etmiş etek modelleri, etek boyunuzun kesinlikle diz ve diz üzerinde olması gereklidir.
1 yorum
  1. sema kara diyor

    bu öneriler mükemmel ya

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.