Mayo ve Bikini Modeli Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekiyor

3

Gelecek yaz içerisinde mayo ile birlikte bikini ve de tankiniler için renk cümbüşü bulunuyor. Fosforlu olanlardan, sade olanlarına rengarenk ve değişik tasarımlara sahip modeller kişinin zevkinin yanı sıra cebine göre de bir seçim imkanı sunmuş oluyor.

Göğüsleriniz Büyük Bir Durumdaysa;

Mutlaka üçgen kesime sahip mayo ile birlikte bikinilerden uzak durmanız gereklidir. Bu aslında hem daha büyük göstermiş olacak, hem de söz konusu bu kenarlardan taşmış olacaktır. Bikininizin üst kısmı kapalı bir durumda bulunursa bu göğüslerinizi toparlamış olur ve daha ufak göstermiş olur. Kruvaze kesimleri denemeniz de bir yarar var ve iri desenlerden kesinlikle uzak durmalısınız.

Beliniz Kalın Bir Durumdaysa;

Beliniz vücut kısmınıza göre kalın bir durumdaysa, ince bir şekilde göstermek amacıyla da koyu renk tercih etmeniz gerekli ve bikini kullanmanın yerine mayo giymenizde yarar var. Verev desenler bel kısmınızı olduğundan ince bir şekilde göstermiş olacaktır. Drapeli mayolar üzerinde belinizin çok daha ince bir şekilde görünebilmesine yardımcı olacaklardır. Yan kısımları delikli mayo modelleri sizi çok daha ince bir şekilde göstermiş olacaktır.

Göğsünüz Küçük Bir Durumdaysa;

Göğüslerim aslında daha büyük görünmeli demekteyseniz, boyundan bağlı durumda bulunan modelleri denemenizde bir yarar var. Her tipteki model küçük göğüslü durumda bulunan hanımlara yakışıyor olacaktır. Ancak dolgun bir şekilde görünsün demekteyseniz iri desenleri tercih etmenizde yarar var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.