Sonbahar Çanta Modelleri

21

Ayakkabı olduğu kadar, çanta da kadınların vazgeçilmezlerinden biri. Hem aksesuar olarak hem de en büyük yardımcımız olarak hayatımızın değişmez parçalarından biri olan çantalar, bu sezonda birbirinden güzel modelleriyle bizleri bekliyor. Maskülen tarzlardan retroya kadar geniş bir yelpazeye sahip 2019 – 2020 Sonbahar – Kış sezonu çantalarını, siz çanta hastaları için araştırdım. Bu sezon her zevke hitap edeceğe benziyor.

Uzun zamandır değişmeyen trend olan büyük çantalar bu sezonda oldukça revaçta. Hepimizin dolabında boy göstereceğe benziyor. Her ne kadar küçük çantaları tercih etmeye çalışsak bile her şeyimizi rahatça sığdırabildiğimiz büyük çantalar yine kalbimizi fethediyor. Ünlü moda evleri de bizim destekçimiz olsa gerek ki, onlarda büyük çanta trendinden vazgeçemeyip birbirinden güzel modelleri bizim için tasarlamışlar. Bunun yanında postacı çantalarıda gözdemiz olacağa benziyor. Uzun askılarından dolayı omzumu yormayan ve kombinlerimizde rahatlıkla kullanabildiğimiz şık duran postacı ya da diğer adıyla, messenger çantalar gözümüzü boyuyor.

90’lı yılların sonlarında hayatımıza giren askeri çantalar yani sırt çantaları bu sezonda kendini gösteriyor,,. Bu şık deri tasarımlar bu sezon sıkça karşımıza çıkacağa benziyor.

Sezon kıyafetlerinde oldukça büyük etkiye sahip olan kürk, çantalar üzerinde de etkisini göstermiş. Kürkün gösterişi çantalarda da dikkatimizi çekiyor. Oldukça da şık duruyor. En az kürk çantalar kadar Bow’ler de dikkatimizi çekiyor. Klasik omuz çantaları yerini, şık ve rahat tasarımıyla dolabımızda yerini almak için can atan Bow çantalara bırakacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.