2020 Kısa Kollu Gelinlik Modelleri

644

Bütün genç kızların hayalini süsleyen gelinliklere bu sezonda yeni modeller eklendi. Herkes hayalinde ki gelinliğe sahip olacak. O günün en güzeli sizsiniz hanımlar. Eğer sizin de hayaliniz de kısa kollu bir gelinlik süslüyorsa bu yazı sizin için bayanlar. Dantelin zarafeti asilliğinizin birleşmesinden oluşan kısa kollu gelinlik modelleri senelerce saklayabileceğiniz belki de kızınıza ya torunlarınıza bırakabileceğiniz en büyük armağanınız olacak.

Kısa kollu gelinlik modellerinde çeşit aralığınız geniş. Özellikle 2020 İlkbahar – Yaz Sezonu için muhteşem kreasyonlar.

Göğüs kısmı dantelle çevrili bileklere kadar dantelle uzanan bu modelle de sırt kısmında bırakılan çerçeve modeli ayrı bir hava katıp modernleştirmiştir. Dantelin zarifliği tepede toplanmış saç modelleri ile birleştiğinde bütünlük sağlar.

Göğüs kısmı V olanlar benim ilk tercihim arasında omuzlardaki dantel çizgileri ve ölçülü verdiğiniz dekolte sizin prenses görüntüsü elde etmenizi sağlayacaktır. Saçlarınızı doğal bir görüntü de bırakabilir ya da topuz modellerini değerlendirebilirsiniz. Duvak şekli olarak benim önerim rahibe duvak kullanmanız.

Kapalı bir bayansanız ve gelinliğinizde dantel kullanmak istiyorsanız siz de bu modelleri tercih edebilirsiniz. Kumaşın üzerine döşenmiş Fransız danteli ve uzun kuyruklu bir modeli tercih listenize eklemenizi tavsiye ederim. Duvağınız da eklendiğinde o geceye hazırsınız.

Kısa kollu gelinlik modellerinin geniş seçim aralıkları ve ünlü markalarının kataloglarından da yararlanabilirsiniz. Beyazın asilliği sizin zarafetinizle birleştiğinde hayalleriniz de ki gelin olacağınızı unutmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.