2020 Abiye Modelleri

36

Her bir kadın davetlerin yanı sıra katılacak olduğu düğünler içerisinde çok zarif detayların yanı sıra zevki de birleştirip gecenin yıldızı olmayı talep eder. Moda üzerindeki en önemli parçalardan bir tanesi olarak öne çıkan abiye elbise modelleri bununla ilgili olarak farklı kumaşlarda renk ve de modellerde yapılan tasarımlar olarak öne çıkmaktadır.

Payetli kumaşın yanı sıra pullu saten kumaş ile birlikte, kristal tül kumaş, ipek kumaş, ipek şifon kumaş ve şifon kumaş türleri bulunan abiye modelleri üzerinde yırtmacın yanı sıra kemer detayı ile birlikte boncuk detayı, kabartılmış etek detayı, transparan asimetrik kesim detayı, dantel straplez detayı, tül püskül detayı, açık detay, kayık veyahut düşük yaka detayı, fırfırlı etek detayı, gipür detayı, file etek detayı, baskılı etek detayı, kloş etek detayı ve plili etek detayı gibi detaylarla hem açık bayanlar hem ise tesettürlü bayanların çok şık bir şekilde gözükmesi olanaklıdır..

Abiye elbise seçerken ilk önce abiyenin giyilecek olduğu organizasyon ile birlikte organizasyonun gerçekleştirileceği ortam ve dolayısı ile de kumaş seçiminin yanı sıra yeriyle beraber zamanı, kullanım sağlanacak aksesuarlar, makyaj, beden ölçüleri,
ve saç tasarımı en önemli noktalar arasında yer almaktadır. Düğün ile birlikte nişan ve de kına benzerindeki organizasyonlarda saten ya da polyester tercih edilmesi gereklidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.