2020 Floral Desen Modası

36

Kadınlar bu sezon içerisinde kendisini floral yani türkçe olarak çiçek desenlerle aklınıza gelebilecek bütün detaylar üzerinde boğulmuş bir vaziyette görmüş olacak. İrili ufaklı pek çok çiçek desenlerinin tasarlanmış olduğu bu kıyafetlerin harika tasarımlarını en iyi bir şekilde taşımak tabiiki de fazlasıyla büyük bir önem arz etmiş olacaktır. Vücut çeşidinize bakarak giyim tarzınızı oluşturabilmenin fazlasıyla büyük bir önem kazanmış olduğu şu günlerde floral desenlere sahip kıyafet modellerini de doğru bir şekilde kombin yaparak doğru hatlarla giymiş olmak sizi giyiminizden dolayı öne çıkartacak etkenler arasında yer almaktadır.

Zayıf durumdaki ve boyu kısa olan bayanlar için önerimiz ise büyük desenlerin kullanıldığı çiçeklerle tasarımı yapılan bütün kıyafet modellerinden uzak durmaları yönündedir. Zayıf durumdaki ve kısa boya sahip kadınları daha da kısa gösterebilecek bu desenin tercih edilmesinin yerine daha ufal çiçek desenlerinden tasarım yapılan elbise veyahut uzun maksi etek modellerini tercih etmeleri çok daha doğru bir tercih olarak öne çıkacaktır.

Büyük basenleri bulunan bayanlar ise pantolon ya da etek modellerinde çiçek desenine sahip tasarımlar kullanmanın yerine çok daha düz renge sahip alt ve çiçek desenleriyle tasarım yapılmış üst giyim tercih etmesi gereklidir. Aksi bir kullanım gerçekleştirildiği zaman desenlerin basenleriniz üzerinde yayılacak olduğunu ve sizleri çok daha kilolu bir şekilde gösterecek olduğunu da hiç bir şekilde unutmamanız gereklidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.