Dijital Baskılı Tunik Modelleri

77

Tesettürlü kadınlar çok iyi bir şekilde bilirler ki , bir bayanın olmazsa olmaz parçalarından bir tanesi olarak öne çıkmaktadır tunikler. Vücudu çok fazla belli etmemekte olan yapısının yanı sıra her bir ortam içerisinde giyilebilecek tarza sahip modeller kullanılıyor olması ve ayrıca çok rahat yapısından dolayı büyük bir kısmımızın gözde kıyafetlerinin ilk sırasında yer almaktadır tunikler.

Büyük markaların sürekli olarak kullanmakta olduğu kurtarıcı parçalar olarak nitelendirdiğimiz tunik modelleri görülmeye değecek çok önemli tasarımlardan meydana geliyor.

Asimetrik bir şekilde yapılmış detaylar, yelekler ile kombinlenmiş modeller ünlü markaların çizgilerini de açık bir şekilde belli etmiş oluyor Her bir markanın kendisine özgü stiliyle birlikte yenilikçi ayrıntılar kullanarak geliştirmiş olduğu tunik modellerini görmeden hiç bir şekilde alışverişe çıkmamanızı önermekteyiz.

Giymiş olduğunuz zaman tamamen pozitif bir enerjiye sahip olabilecek olduğunuz tunik modelleri nerdeyse her model pantolonun yanı sıra çanta modelleriyle de çok rahat bir şekilde kombin yapılabilmektedir.

Bel kısmından bağlamalı, deri kemer detaylı, şifon detaylı, kolyeli, desenli, tül detaylı, yan taraftan kemerli tunik modelleri ise şu zamanlarda aklımıza gelebilen birkaç tane moda modelden bir kısmıdır.

Özellikle de yeni sezona damgasını vurması beklenen model ise dijital baskılı tunik modeli gizi gözükmeye başladı. Sezon renklerinden olarak sayabilecek olduğumuz renkler da siyah ile birlikte fuşya, beyaz, füme, gri, saks mavi ve lacivert olarak ne çıkmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.