2020 Yaz Sezonunda Ne Almak Gerekiyor?

97

Sizlere bu dönem içerisinde lüks markalardan çok daha ışıltılı yaz esintileri gelmeli. Bu aşağıda paylaşmış olduğumuz listeden esinlenip yeni sezonun en alımlılarından biri sizler olabilirsiniz.

Günlük kombinler üzerinde ve gece seçimleri içerisinde kullanabilecek olduğunuz altın rengine sahip bir kolye. Boynunuzu saracak olması yeterli. Önerilerimiz ise çok büyük figürleri seçim yapmanız. Kadınları seksi göstermekte olan topuklu ayakkabı modelleri de güneşe ayak uydurmakta. Sizlere bir de, Emilio Pucci markasından mükemmel bir topuklu ayakkabı modeli öneriyoruz..

Eski zamanlara giderek azda olsa antik tarzı yaşamış olacağız bu sezon içinde. Büyük ve yazılı bir durumda bulunan aksesuarlar ise bizler için fazlasıyla ideal. Bu yaz içerisinde her bir parça ise farklı olarak parıldamakta. Sandaletler çok daha renkli ve aynı zaman içerisine parlak bir durumda bulunacak. Yılan derisiyle alakalı görünümün güneşi simgelemekte olan altın kaplama ile sunumu yerine bakarak spor veyahut çok daha şık olabilir.

Eski dönemlere kadar giderek az da olsa antik tarzı yaşamış olacağız bu sezon. Büyük ve yazılı durumda bulunan aksesuarlar bizim açımızdan çok daha ideal. Kalın durumda bulunan bileklikler yeni sezon içerisinde de şıklığınızın sembolü olabilecek gibi. Güzel bir durumdaki havalarla ilgili olarak takacak olduğunuz cuffları ayırmayı hiç bir şekilde ihmal etmemelisiniz. Büyük durumda bulunan dikdörtgen cüzdan modelleri de ilkbahar yaz geceleri içerisinde en fazla tercih edilmiş olan aksesuarlar arasında. Bu defa komple parlak bir durumda karşımıza çıkacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.