Bu çantaların kılıfları değişebilme özelliğine sahip

29

Ürünün yaratan kişilerin de amaç edinmiş olduğu gibi çanta, değişiklik gösteren ruh halinizin yanı sıra giyim tarzınıza bakılarak çok rahat bir şekile kullanabilecek olduğunu bir çanta tasarımını karşımıza çıkartıyorlar. Çıkartılabilir ve değiştirilebilir kabuk, aynı çantayı çok daha değişik renk ve değişik stillerde kullanabilmenizi sağlamış oluyor!

Bundan dolayı da eğer isterseniz, söz konusu bu çantayı kabuk olmadan da kullanabilmektesiniz.. The One adlı çantanın sırt bölümüne yerleştirilmiş olan özel fermuarı ise, hırsızlığa karşı çok yüksek seviyede bir koruma sağlamış oluyor. Çanta Amsterdam içerisinde bir çanta müzesi olarak tanınan Tassenmuseum Hendrikje içerisinde sergilenmeye başlanmış durumda.

Bunu yapıp projeyle ilgili olarak maddi bir kaynak sağlanarak piyasaya çıkartmayı amaç edinmiş bir durumdalar. Aynı zaman içerisinde sanatçılarla yapılmış olan işbirlikleri sonrasında çantanın kılıfının çok daha farklı tarzlarda bulunması da planlar arasında yer almakta.

Çıkarılabilme özellikli veya değiştirilebilir özellikli kabuk, aynı çantayı çok daha değişik renk ve değişik stillerde kullanabilmenizi sağlamış oluyor! Ürünün yaratıcı ekibin de amaç edindiği gibi söz konusu bu çanta, değişiklik gösteren ruh haliniz ile birlikte giyim tarzınıza bakıldığında çok daha kullanabilecek olduğunuz önemli bir çanta tasarımıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.