2020 Senesinde Tasma Kolye Modelleri Trend

201

Geçmiş olduğumuz sezondan bu yana bizimle beraber olmayı sürdüren aksesuarlar kombinlerimizi tamamlamayı da sürdürüyor. Tamamen şık bir gece esnasında, ofis yemeği veyahut arkadaşlarınız ile buluşmuş olduğunuzda sizleri çok daha zarif ve trend gösterebilecek tasma kolyeler çok fazla beğenilmekte.

Tasma kolye modellerine şöyle bir baktığımız zaman en zarif olanı da Saint Laurent adlı markadan. Kokteyl elbiselerinin yanı sıra gömleklerle çok daha harika bir uyum sağlayabilecek aslında basit gibi görünmekte olan ve elegan kolyeler çok fazla beğenilmekte.

Hem çok daha asi hem ise fazlasıyla kibar bir tasarım ise Lanvin markasından geşiyor. Derinin yanı sıra minik kristal taşlar aracılığıyla süslenmiş el yapımı kolye straplez elbise modelleriyle kombin yapılabilir.

Geleneksel bir durumdaki motiflerden etkilenmiş olan aksesuarlar da mevcut. Mısır figürlerinin yansıtılmış olduğu bir tane kolye düz üstler ile birleştirilecek olabilir.

Tasma modelindeki kolyeler gömlek üst kısmında kullanılmakta. Dantel bluzların üst kısmına çok daha fazla yakışmakta olan bu kolyeler adeta bir yaka görevi de görmüş oluyor. Geometrik bir durumdaki motifleri aksesuarlar ile kullanmayı sevmekte olanlar bu kolyelerden kesinlikle almalılar.

Fil dişi kolyelerini andırmakta olan tasma kolyeler, modern bir durumdaki görüntüsü ile klasik bir durumdaki sweatler ile birlikte yakası açık bir durumda bulunan elbiseleri mükemmel bir biçimde tamamlayacak olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.