Kesik T-shirt kombini nasıl yapılabilir?

172

Britney Spears ile birlikte Madonna, Spice Girls ve ayrıca Gwen Stefani arasında aslında bir ortak nokta bulunuyorsa o kesinlikle kesik t-shirt modelleridir!

Neon renklerin yanı sıra ve topuklu terlikler benzerindeki, 1990’lı senelerin farklı bir trendinden olan kesik tişörtler ise bu sene tekrardan karşımıza çıkmış oluyor. Yüksek belli şort modellerinin yanı sıra etekler ile kombin hale getirilen kesik üstler 2020 senesindeki yaz dönemlerinin vazgeçilmez bir parçası olma konusunda hazırlık yapıyor.

Aslında yine bunu ifade etmemiz gerekiyor ki bu iddialı bir durumdaki üstleri giyip dolaşmak az da olsa cesaret gerektirmekte. Düz bir karnınız varsa, göbeğinizi açıkta bırakmış olan bu parçalar fazlasıyla mükemmel gözükmekte. Elbette bir takım fazlalıklarınız bulunuyor diye bu moda hale gelen kıyafetten mahrum kalmak mecburiyetinde değilsiniz. Kesik üst giyimlerinizin uç bölümleri daha uzun durumda bulunanları tercih edip dekolteyi omuz kısmından verebilir veyahut içinize askılı bir tane daha tişört giyerek kullanabilirsiniz.

Rihanna ile birlikte Lady Gaga, Kim Kardashian ve Daisy Lowe benzerindeki ünlüler çok uzun zamandır bu trendi sahiplenmiş durumdalar ve kesik t-shirtleri ile boy göstermeye başlamış bir vaziyetteler.

Bu söz konusu trend eğer sizlerin de hoşunuza gitmiş durumdaysa elinize makası alarak ister bel kısmından, isterseniz omuz kısmından eski t-shirtlerinizi kesip denemeye başlamanızda yarar var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.