Saçlarda Şampanya Sarısı Rengi yeniden trend

267

Kadehlerimizi bundan böyle sarı renkli saçlar için kaldıracağız. Geçmiş olduğumuz yılın keskin renklerinden biri olarak karşımız çıkan platin rengi ile birlikte beyaz sarı renkler yerlerini artık daha sakin, daha da yumuşak bir renk olarak öne çıkan şampanya sarı rengine bırakmış durumdalar.

Şampanya sarısı rengi aslına bakılırsa fazlasıyla sıcak bir renk olarak karşımıza çıkıyor. Mevcut durumdaki saç renginiz de açık renkse bu rengi basit bir şekilde kullanmanız olanaklıdır. Eğerki dip renkleriniz koyu bir durumdaysa ilk olarak saç renginizi açtırmanız konusunda bir gereklilik var. Bundan dolayı da bu kararı almadan önce saçlarınızın sağlığını çok iyi bir şekilde düşünmenizi öneriyoruz.

Şampanya rengi aynı zamanda karamel tonlar ile de fazlasıyla uyum sağlamakta. Bu tonlarda bulunan saçlarınızı şampanya rengi ile birlikte gölgelendirdikten sonra çok iyi bir ışıltı yaratmanız olanaklıdır.

Bu konuda dikkat etmeniz gerekli olan bir başka ayrıntı ise ten renginizdir. Eğerki siz esmer tenli biriyseniz bu saç rengi aslında çokta sizlere göre değildir.

Bu bahsi geçen saç rengi özellikle de renkli göze sahip olanlara çok fazla yakışmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.