1 Hafta içerisinde 10 Yaş Gençleşebilmek Mümkün

98

Cildinizi çok yaşlı ve yorgun bir şekilde göstermekte olan yalnızca seneler ve yer çekimi değil! Aynada yer alan görüntünüze küsmeden öncesinde bizlere güvenerek kendinize sadece bir haftalık bir zaman tanıyın..

Antioksidan yönünden çok zengin besinler tüketmelisiniz Sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilen beslenme aslında çok daha sağlıklı bir cilt anlamına gelmektedir. Antioksidanlar ise ince bir durumdaki çizgilere neden olan etkenleri yok etmektedir.

Pekela tam olarak nelerin içinde antioksidan yer almaktadır?

Dut ailesinin yanı sıra ananas, üzüm, portakal ve ayrıca erik hem diyete dost bir meyve, hem ise cilt dostu meyveler olarak öne çıkmaktadır. Şekerli ve yağlı bir durumdaki besinlerden kesinlikle kaçınmanızda yarar var. Ispanak ile birlikte kırmızı lahana, brüksel lahanası ve biberi de menülerinizden hiç bir şekilde eksik etmemelisiniz.

Makyaj da aslında bizleri güzelleştirmek amacıyla var ancak cildimizin iç kısmına kadar işlemiş olan ürünleri de asla unutmamak gerekli. Cildinizi çok daha temiz tutmanızın gerekli olduğunu zaten bildiğinizi tahmin ediyoruz. Lakin bir anımsatma yapmamıza da yarar var: Likit fondötenin kullanımını yapmadan önce cildiniz için çok ince bir kat pudra sürecek olursanız makyajın mevcut durumdaki zararları sizi hiç bir şekilde etkilemeyecektir.!

Yalnızca seksi bir vücuda sahip olmak amacıyla değil, yaşlanmamakta olan bir cilte sahip olmak amacıyla da spor yapmalısınız! Zira spor yapacak olmak kan dolaşımınızı hızlandırmanın yanı sıra hücrelerin kendisini yenilemesine de yardımcı olacaktır. Üstüne üstlük zararlı bir durumdaki maddelerden de terleyip kurtulmanız mümkün..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.