Aldatılmayı böyle önlemeniz mümkün

27

Partnerinizin sizleri aldatması konusunda önlem alma konusunda isteğiniz varsa ilişkinizde fazlasıyla rahat davranışlar sergilemeniz gerekiyor. Sevgilinizle mutlu bir durumda olduğunuzdan dolayı kendinizi de unutmamanız gerekli. Sizi mutlu etmekte olan şeyleri hiç bir şekilde ihmal etmemenizde de yarar var.

Kendinizi ihmal etmeye devam eder ve sürekli olarak yapmış olduğunuz şeylerden vazgeçecek olursanız sevgiliniz sizin çok daha farklı birine döndüğünüzü düşünmeye başlayabilir. Bir gün ise bundan böyle aşık olduğu kişi olmadığınızın farkına varabilir.

Bundan dolayı da ilişkiniz süresince kendinize değer vermenin yanı sıra kendinizi çok daha fazla geliştirmeyi ve kendiniz açısından bir şeyler yapmayı hiç bir şekilde unutmamalısınız.

Sevgiliniz de aynı sizin özgürlüğe ihtiyaç duymakta olduğu sevgiliniz de özgür olma konusunda bir ihtiyacı bulunmaktadır.
İlişkiniz içerisinde yer alan kurallarla alakalı ne kadar katı bir tutum sergileyecek olursanız, partneriniz de kendisini o derece kısıtlanmış bir durumda hissetmeye başlayacak ve bir defa da olsun kendi kararını kendisi verebilmek amacıyla koymuş olduğunuz bütün ilişki kurallarını yıkma konusunda gayret edecek.

Sadece sevgilileri tarafından arzulanmamakta olduğunu hissettiğinden dolayı aldatma konusunda tercihte bulunan pek çok erkek bulunuyor! Sevgilinizin aslında onu ne denli çekici bulmakta olduğunuz bildiğinden kesinlikle emin olmalısınız. Ona karşı hissetmiş olduğunuz o derin tutkunun yanı sıra arzuyu da her bir fırsat içerisinde ona göstermekten hiç bir şekilde çekinmemelisiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.