Gelinlik alışverişi önerileri

22

En iyi bir şekilde servis amacıyla, mağazalardan hafta içi bir günün yanı sıra daha erken bir saatte randevu almak amacıyla gayret etmelisiniz. Bu saatler içerisinde mağazalar genel olarak daha sakin, personeller ise daha ilgili bir durumda olacaktır.

Aslında tüm arkadaşlarınızın sizle gelinlik seçimine gelmesini talep etseni bile, gelinlik tasarımcıları bu konuda seçici olmanızı ve çok az kişiyle gitmenizi öneriyor.

Gelinlik modelleri aslında ne kadar güzel bir durumda olur ise olsun, sizler harika gözükmemekte olduğunuz müddetçe elbiseye aşık olmanıza hiç bir şekilde olanak yok. Saçınızla birlikte makyajınız sürekli olarak yapmakta olduğunuz gibi olabilir. Az bir allığın yanı sıra maskara ile birlikte dudak parlatıcısı kullanmanızda yarar var.

Ten rengine sahip askısız bir sutyenin yanı sıra tekrar ten rengine sahip dikiş olmayan bir g-string giymeniz konusunda bir öneri var ki sizi rahatsız edecek herhangi bir görüntü oluşmamalı. Provalara gittiğiniz esnada yanınızda korse getirip elbisenin üstünüzde en güzel şekilde durmasını da garanti etmiş olursunuz.

Gelinlikler normal olarak vücudunuzun en geniş durumdaki bölgesine göre seçilmektedir. Lakin tasarımcılardan bazıları farklı göğüs ile birlikte basen ölçülerine bakarakta çok özel modeller yapabilmekteler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.