2020 Çanta Modası Nasıl?

269

Kış sezonu içerisinde çantaların genel olarak daha koyu renge sahip ve yalın bir durumda bulunması gerektiği benzerinde bir anlayış buluna bile bu durum onların sıkıcı bir durumda bulunmasının gerekli olduğu anlamını taşımamaktadır öyle değil mi?

Moda devlerinin yeni koleksiyonları içerisinde yer almaya başlayan, 2020 Sonbahar ve Kış sezonunun çanta modellerine şöyle bir bakalım.

Kürk çanta modelleri bu sezon içerisinde biraz aha kısa olmasının yanı sıra uzun tüylü bir şekilde renkli ya da desenli bir şekilde pek çok farklı türde karşımıza çıkmakta. Her bir ortama uygun durumda bulunduğunu veyahut fazlasıyla kullanışlı bir durumda bulunduğunu söyleyemesek bile lüks bir durumdaki görünümünden dolayı yaratmış olduğu etkiyi de asla inkar edemeyeceğiz.

Bu sezon içerisinde derinin trend bir hale geldiğinden söz etmiştik, özellikle de siyah renge sahip olan deri. Elbetteki deri kendisini çantalar üzerinde de göstermekte. Gerçek bir deri kullanma konusunda mecburiyetiniz yok, suni deriler de aslında en az gerçek bir deriymiş gibi çok şık durmakta.

İlkbahar ve Yaz sezonu süresince trend hale gelen omuz çantaları bu sezon içerisinde de yerini korumayı başarmış ve bu defa ise geometrik desenler kullanılarak karşımıza çıkmış bir vaziyette.

Sonbahar ve kış sezonu içerisinde çantalar genel olarak koyu renkli bir durumda olsa bile, tasarımcılar bu sezonda yeni koleksiyonları için bir renk katma konusunda karar vermiş gibi duruyorlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.