Spor ceket giymenin zamanı gelmiş durumda

35

Retro dönemlerin eski ahşap valizleri içerisinde getirmiş olduğu bir başka akım ise old-school olarak öne çıkmış durumda. 1980’li senelerin sonları itibariyle çok daha neşeli ve çılgın gençlik filmleri içerisinde görmeye başladığımız her bir şey şimdilerde tekrardan gardıroplar üzerinde. Bunlar arasındaki en etkili olansa baseball ceketi kesimi olarak öne çıktı.

Spor ceket modelleri akşam soğukları için en şık alternatifi sunmuş oluyor.

IRO markasına sahip ceketler aslında ne denli sportif olsalar bile, tarzını ortaya koyma konusunda isteği olanlar açısından fazlasıyla ışıltılar da yok değil. Açık renge sahip bir tane jean pantolon, beyaz renkli bir tane tişört ve canlı baseball ceketle birlikte ciddi anlamda güzel görünebilirsiniz.

Silence+Nois markasına bakıldığında Baseball ceketinden esinlenebilmenin, lakin zarafetten hiç bir şekilde ödün vermemek isteyenlerin modeli desek yanlış olmayacaktır. Ceketler üzerinden son zamanlarda çok sık bir şekilde yaka görmemekteyiz. Kesik bir tane spor ceket modeli bahar sezonu sonuyla ilgili daha da kullanışlı bir durumda bulunabilir.

Stella McCartney markası ise baseball ceket modellerinin genel yapısına hiç bir şekilde dokunmadan karşımıza çıkartmış bir durumda. Alternatif bir tarzı bulunan hanımlar ise söz konusu bu ceket modellerine bayılacaklar desek yanlış olmaz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.