Nasıl iyi öpüşülür?

369

Öpüşmek aslında doğuştan edinilmiş bir şey değildir. Bu nokta üzerinde o ilk öpücükten hemen sonrasında ”Acaba çok kötü mü öpüşmekteyim?” benzerindeki sorular sorup kendinize çok fazla güvenmiyorsanız bir kaç tan ufak tavsiyeye ihtiyacınız bulunuyor anlamına gelmektedir. Lakin hiç bir şekilde unutmamanız gerekli olan konu şöyledir ki, öpüşmek sizle birlikte partnerinizi mutlu edecek bir biçimde gerçekleşmelidir en temel yöntemi aslında sadece budur.

  • Öpüşme konusunda dikkat etmeniz gerekli olan en etkili şey kesinlikle hijyendir!

Aslında çok nadir bile olsa nefesi kötü kokmakta olan insanlarla öpüşmeyi sevmekte olan kişilerin sayısı azdır. Harika bir şekilde öpüşmenin yöntemini aramakta olanlar? Parlak bir durumda temiz dişlerle birlikte taze bir nefes olması şarttır. Görünüşte aslında biraz önemlidir. Dişlerinizi düzenli bir şekilde fırçalamaya kendinizi daha şimdiden alıştırmaya başlasanız çok iyi olur. Sizlere hususta verebilecek olduğumuz en güzel tavsiye ise çok daha bakımlı ve temiz olmanız yönündedir.

Şimdi de geldik fasülyenin yararlarına. Öpüşmeye başlama esnasında hem çok daha çekici olabilmek hemde olgunluk yönünden biriyle ilk defa öpüşeceğiniz zaman özellikle çok daha önemlidir. Bir iki dakikalık bir zamanınız olsa dahi ağırdan almalısınız. Aceleyle yapılmış olan öpüşme çok fazla hatırda kalmamaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.