2020 Gelin Ayakkabısı

168

Dünya çapında üne sahip markaların vitrinleri bu sezon içerisinde çok daha şık modellerle göz kamaştırmayı başarıyor. Sizler de komple size özel dikilmiş modeller ile birlikte gelinliğinize çok daha farklı bir hava katmayı başarabilirsiniz.

İnsanın anatomisi içerisinde yer alan en hassas yerlerden biri de elbette ki ayaklar ve onun yaşam arkadaşı olarak nitelendirilebilen ayakkabılardır.. Bundan ötürü de konu Gelin ayakkabısı olduğu zaman biraz düşünmekte yarar var, gündelik bir durumda bulunmadığından dolayı alelacele alınarak modeline uydurulma konusunda gayret ediliyor.

Bir çok okuyucumuz da elbette ki gelinliğime tamamen bir uyum içerisinde bulunmalı ve fazlasıyla da güzel olmalı ifadelerine yer verecek ! Düşünce burda son bulacak olursa inanın yanılmış bir durumda olacaksınız. Bedeninize tam geldiği görülen bir ayakkabıyı gelinliğinize uyuyor diye hemen almamanızda yarar var, almış oluğunuz zaman akşam saatlerinin de aklınızda olması gerekiyor. Akşama dek ayakta bulunduğunuz için gün içerisinde ayaklar şişmeye başlamış olacak. Düğün gününü de bir göz önüne almanız gerekiyor, bu gün de hareketli ve devamlı bir şekilde telaştan dolayı ayakta duracaksınız.

Bundan dolayı da kaliteli bir durumda, esnek deri kullanılarak yapılmış bir ayakkabıdan yana tercihte bulunmanız düğününüzde keyfinizin kaçmasını engelleyecektir..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.