Ayakkabılar aslında kişiliğinizi yansıtmakta

49

Loafer sevmekte olanlar;

Ruhları aslında alev alev yanıyor olsa dahi duygularını gizlemeyi tercih etmekte olan çok çekingen kadınlardandır. Ne istemekte olduklarını çok iyi bilirler ve kimsenin ne düşünmekte olduğuna hiç bir şekilde aldırmadan hedeflerine kilitlenmiş durumdadırlar. Arkadaş edinme hususundaki çok büyük titizlikleri de rahatsız edici bir boyutta olabilir.

Dolgu topukları sevmekte olanlar

Genel olarak kendine güveni bulunan çok sade ve ayrıca sevgi dolu insanlar arasında yer almaktadır. Fakat kararsız bir durumdadırlar. ilişkiler üzerinde güven aramaktadırlar.

Stiletto sevmekte olanlarEğer sizler de stiletto sevmekteyseniz büyük bir ihtimalle dikkat çekmeyi çok fazla seven bir insansınız. Az da olsa kaprisli ve şımarık bir şekilde görünüyor olsanız bile sürekli olarak istemekte olduğunuzu elde etmiş oluyorsunuz. Gücünüz ile birlikte cinsel bir durumdaki çekiciliğinizden emin bir durumdasınız. Fakat, dışardan bir takım insanlara aptal bir şekilde ve sığ bir kız şeklinde görünmekten çok fazla şikayet ediyorsunuz. 


Spor ayakkabıları sevmekte olanlar

Yaratıcı ve ayrıca çok daha girişkin durumdadırlar. Seyahat etmeyi de çok fazla severken rutini hiç bir şekilde sevmiyorlar..
Sürekli olarak kendilerini sevebilecek ve saygı gösterebilecek insanların arasında olmayı talep etmektedirler.

Babetleri sevmekte olanlarGenel olarak çok tatlı, dost ancak biraz da sıkıcı olabilirler. Ruhlarının derinlikleri içerisinde halen bir çocuk bulunmaktadır.
Açık ve ayrıca çekici olmaya çalışmaktadırlar fakat yeni insanlara da çok zor ısınabilirler. Modaya fazlasıyla düşkün olmalarıyla bilinirler ve alışveriş yapmayı da çok severler. Kibar ve aynı zamanda da çok düşüncelilerdir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.