Bronz makyaj ile ışıldamak mümkün

9

Makyajını yüz kısmını ön plana çıkartmak amacıyla sürekli olarak sade tonlarda yapıyor. Alt kirpiklerinin dip kısmına ince bir şekilde çekmiş olduğu eyeliner’ını, takma kirpikleri ile birlikte vurgulamış olan Rihanna, uçuk tona sahip partlatıcısından dolayı da mükemmel gözüküyor.

Kusursuz bir durumdaki güzelliğinden dolayı erkeklerin başını döndürmeyi başaran Megan Fox, bronz teni üzerine pembe tonlara sahip bir allık kullanıyor. Göz çevresindeki makyajı da fazlasıyla hafif bir durumda bulunan Fox, dudaklarına özel olarak kendi rengine yakın çok mat bir ruj kullanıyor.

Victoria’s Secret’ın baş mankenleri arasında yer alan Adriana Lima, okyanus derinliğine sahip mavi renkli gözlerini siyah eyeliner ile çerçeveliyor. Göz çevresindeki makyajını çok daha hacimli ve gür takma kirpikler ile zenginleştirmekte olan Lima, dudaklarında da asla bitmek tükenmek bilmeyen trendlerden kırmızı ruju tercih ediyor.

Göz makyajı konusunda üst kirpiklerinin diplerine eyeliner çekmeyi tercih etmekte olan Mary-Kate Olsen, elmacık kemiklerini şeftali tonlarına yakın bir allığı ile renklendiriyor.

Sade bir durumda ve tamamen çekici güzelliğe sahip olan Jessica Alba, gözlerini eyeliner ile birlikte toprak tonlarına sahip farıyla çerçeveliyor. Elmacık kemiklerini ten rengine bakıldığı zaman 1 ya da 2 ton koyu allık kullanarak renklendirmekte olan Alba, dudaklarını da açık kahve ruj kullanarak belirginleştiriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.