Karnınızı bu moda hileleriyle saklayabilirsiniz

34

Kruvaze elbise modellerini giymekten hoşlanmaktaysanız, robadan büzgü detaylı kalıpları tercih ederek giymelisiniz. Trend hale gelen aksesuarlar ile birlikte basitçe kombin yapabileceğiniz robadan gömlekler ile birlikte robadan elbiseler gardrobunuz içerisinde yer alması gerekli parçalar arasında.

İş kıyafeti denildiği zaman, sürekli olarak bele oturmakta olan ceketler geliyor akla. Azcık kilo aldığınız zaman, hemen oversize parçalara sarılmamalısınız. Bol bir durumdaki kıyafetler, sizi olduğunuzdan daha da kalın gösterecektir. Ofis içerisinde bele oturmakta olan, kumaş özellikli ceketleri tercih ederek kullanmanız, karnınızı azda olsa kamufle edecektir.

Karnı saklayabilmenin başka bir yolu ise, daha koyu renkler giyip gezmekten geçmekte. Zira koyu bir durumdaki renkler vücut üzerinde çok daha dar bir görüntü oluşturmakta. Elbette ki, açık renklerin çok daha fazla dikkat çekmiş olduğu da hiç bir şekilde tartışılamaz. Yani aslında karın bölgesini gizlemek amacıyla, açık renge sahip bir parça seçiminde bulunmak, karnınızı kapatabilmek açısından hiç bir şekilde iyi bir tercih değil..

Şu dönemlerde peplum siluetler de fazlasıyla moda. Üstüne üstlük karın çıkıntınızı da kapatma konusunda yardımcı olmakta. Trend hale gelen parçalar arasında yer alan peplum etekleri ile birlikte peplum üstleri gönül rahatlığı ile kullanmanız olanaklı.

Yüksek bel özelliğine sahip pantolon ile birlikte jeanler, karnınızı bastırıp çok daha ideal bir görünüm oluşturmuş durumda. Eşi ve benzeri olmayan seçeneklerle, şık ve çok daha düz bir görüntü oluşturabilmek olanaklı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.