Giyinirken bu hataları yapmamak gerekiyor

90

Moda ile alakalı bir hata yapmamak amacıyla sizler de kesinlikle bunlara dikkat etmelisiniz!

İnceliğiniz ile birlikte zerafetinize ne denli güveniniz olsa bile fazlasıyla moda haline gelen taytları kısa bluz veyahut kısa montlar ile giymemelisiniz. Böyle giyilmiş olan taytlar en küçük kusurlarınızı bile açık bir şekilde gözler önüne sermekte olduğu gibi size çok basit bir hava verecektir. Uzun tunik modelleri ve topuklu çizme modelleri ile daha da çekici görünebilecek olduğunuzu kesinlikle unutmamalısınız.

Tamamen şık bir tane partiye salaş bir pantolon modeliyle, düzenlenen bir sokak festivaline de gece kıyafeti ile katılım sağlayamazsınız. Bu ise en kolay görgü kurallarından biridir. Eğer kendi rahatlığınızın daha ön plan içerisinde olacağı bir aktiviteye katılım sağlıyorsanız, kıyafetlerinizi de buna göre seçme konusunda özen göstermelisiniz. Piknik alanı içerisinde yüksek topuklu ayakkabı, mezuniyet balosu içerisinde tenis ayakkabısı giyemeyeceğinizi de hiç bir şekilde unutmamalısınız.

Kısa boya sahip, incecik bir kadın üzerinde çok büyük bir el çantası ne kadar sakil bir şekilde durabilirse, çok uzun ve iri bir kadının elinde ufacık bir çanta da o denli komik görüntüye sebep olacaktır. İncecik bileği bulunan 35 ila 36 numara ayakkabı giymekte olan bir kadın üzerinde çok büyük botlar, zayıf bileğe sahip incecik parmaklı bir hanım üzerinde kocaman yüzüklerle birlikte bilezikler hiç bir şekilde şık olmayacak tam tersine rüküş durmuş olacaktır. Sizler de kesinlikle aksesuarlarınızı vücut iriliğiniz ile doğru orantılı bir şekilde seçmelisiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.