Ev dekorasyonunda çok iyi düşünmeniz gerekli

30

Baharın gelmesini, güneşin sıcak bir durumdaki yüzünü eviniz içerisinde iyi bir şekilde yansıtma konusunda isteğiniz varsa işe dekorasyondan başlamalısınız. Tarzınızı çok iyi yansıtmakta olan bir yaşam alanı yaratma konusunda isteğiniz varsa bu söz konusu önerilere kesinlikle bir göz atmanızda yarar var!

Kendinize özel bir trend oluşturma konusunda isteğiniz varsa, daha az bir şekilde taklit etmelisiniz. Nasılki kıyafetleriniz üzerinde size en fazla yakışanı ve vücudunuza en uygun durumda olanı giymekteyseniz, eviniz içerisinde de sizin tarzınızı iyi bir şekilde yansıtan evinizin her bir tarafına uyan modeller üstünde durmalısınız. Misal olarak turuncu rengi çok fazla sevmektesiniz, ancak nerdeyse herkes pembe ya da farklı renklerde yoğunlaşmış bir durumda diye o renk üzerinde döşemek mecburiyetinde de değilsiniz.

Kendinize tamamen dürüst bir durumda olun ve sizin keyif alacak olduğunuz, ihtiyaçlarınızı iyi bir şekilde karşılayabilecek, eviniz açısından en fazla uyan ve sizi çok daha fazla mutlu edebilecek dekorasyon tarzını benimsemelisiniz. Arkadaşlarınız bir hayvan postu halısı almış diye sizin evinizde de onun olması mecburi değil. Misal olarak siz çizgileri çok fazla sevmekteyseniz, o zaman onları da bir denemelisiniz..

Eviniz içerisinde bir şeyler nerdeyse uyarı vermeye başlamış durumda. Misal olarak şifonyerinizin çekmeceleri hiç bir şekilde tutmuyoe veyahut yeni bir tane sandalye almaya ihtiyacınız var.. Eğerki onarım yapabiliyorsanız, yenilemelisiniz! Güzel bir şekilde boyayıp çekmecelerini de iyi bir şekilde onarın ve kulplarını yenileriyle değiştirin. Böylelikle çok daha farklı bir şifonyere sahip olabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.