Bilekten bağlanan ayakkabı modelleri

25

Ankle bot ile alakalı moda yerini bahar mevsiminde bilekten bağlanan topuklu ayakkabılarla birlikte sandaletlere bırakacak gibi gözüküyor. Trend bir hale gelen ayakkabı modeli üzerinde ince deri bir şerit ile birlikte bilekleriniz bağlanmış oluyor.

Bu sezon içerisinde bilekleri kavramak yeniden moda hale gelecek. 2020 senesinin ilkbahar mevsimi içerisinde gözde bir hale gelecek değişik ankle topuklu ayakkabı modellerine şöyle bir bakabiliriz.

Nina Ricci’ya ait olan modellerle ilgili olarakta aynı şey geçerli bir durumda. Sadece yüksek topuklu modeller iki tane ince şeritle bileği kavramış oluyor. Bilek kısmından bağlı bir durumdaki abiye ayakkabı modelleri kaslı bacakları çok daha fazla seksi göstermektedir. Jessica Biel’in de ilk tercihlerinden biri çift bağlı ayakkabı modelleri.

Bottega Veneta ise kısa kalın platformları koyu renge sahip bir deride kullanıp anklelara feminen bir büyü katmayı başarıyor. Kısa ile birlikte kalın topuklar bacakların boyunu çok basık ve kısa bir şekilde gösteriyor. Bunu hiç bir şekilde göz ardı etmemelisiniz.

Siyah ile beyaz rengin beraberliği ayakkabı modelleri üzerinde de devam etmekte. Rugan ile birlikte kumaşların beraber kullanılacak oluğu çok daha yeni bir sezon kapıda. Burberry’e bakıldığında da çiviler canlı renklerin yanı sıra çok daha değişik malzemelerle ince bir şerit kullanılarak siyah renkli yüksek topukları kaplamış oluyor. Bacaklarınız fazlasıyla kaslı bir durumda ve kalın gözüküyorsa bu söz konusu ayakkabı modeli çok fazla da sizlere göre değil.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.