Erkekler bu hareketleri sevmiyor

158

Kişilerin sizlerden uzaklaşmasını önleyebilmek amacıyla da bu davranışları hiç bir şekilde yapmamalısınız!

Sevgiliniz fazlasıyla hararetli bir şekilde bir şey anlatmaktayken, araya girerek yanlışını düzeltmeniz onun şevkini kıracaktır. Dili sürçmüş bir durumda bulunabilir ya da hatasını biliyor ancak dili dönmemekte de olabilir.

R harfini söyleyememekte olan erkeklere devamlı olarak içinde r harfi bulunan kelimeler söyletmeye çalışmakta aslında katlanılması çok zor bir davranıştır.

Ufak çocuklar, kelimelerden bazılarını söylediği esnada dilleri dönmez ve söyleyebilmekte oldukları şekilde söylerler ve böyle olması da kulağa fazlasıyla tatlı gelmektedir. Ancak bir tane kadının ”Şeni şeviyoyum” şeklinde kurmuş olduğu cümleleri, bani bir şekilde tüm sevimliliğinizi yok edecektir.

Erkekler sahte bir durumdaki davranışları fazlasıyla iyi ayırabilir. Sevgilinizden ayrılmış olduğunuz zaman bunalımınızı başka kişilerle flört ederek atlatmaya çalışmakta olmanız, karşınızda yer alanın gözünde ufak düşmenize neden olacaktır.

Çok aşık bir durumdayken dahi aşık değilmiş gibi davranmakta olan kişiler, bir müddet sonra elinde yer alanları da kaybeder.
Bu durum aslında iş ile birlikte arkadaşlık konularında da geçirli durumdadır. Her şeyi en iyi ben bilirim, ben herşeyi yaparım şeklindeki görüşünüz de göze batmanıza sebep olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.