Küt Kesimli Saçlar Moda

73

Eski dönemlerde ‘‘makas izi oldu’’ ifadelerine yer vererek kızmış olduğumuz kuaförler için şu anda bu modeli kestirmek amacıyla gitmekteyiz. Düz kesime sahip bu saç modelini gündüz olduğu zaman ortadan ayırıp, gece olduğunda da çok sıkı bir atkuyruğuyla kullanabilmek olanaklı.

Kırıkları tamamen alınan sağlıklı ve parlak saçlar üzerinde harikalar yaratmakta olan bu saç modeli sayesinde dergiye kapak olmayı başarmış bir modeli hatırlatmanız olanaklı. Geriye veyahut yan tarafa doğru tokalanan saçlarınız düz kesiminden dolayı da size çok daha farklı bir hava katmış olacak.

Tek bir kısmı tokayı gizleyip tutturacak olmak seksi ve de çekici görünmenizi sağlamış olacak. Bu söz konusu saç modelini vurgulama konusunda bir isteğiniz varsa kumral ile birlikte sarı tonları tercih edip iddialı bir şekilde görünmeniz olanaklıdır.

Ön tarafa doğru hafif bir şekilde uzamış olan bir kesimle iri yüz hatlarınızı saklamanız da olanaklıdır. Bu söz konusu modellere fönün fazlasıyla çok yakıştığını hiç bir şekilde unutmamalısınız. Dümdüz bir şekilde kullanmaktan sıkılmış durumdaysanız uç kısımlarını iç tarafa doğru da kullanabilirsiniz.

Düz kesime sahip olan saçlarınızı ön tarafa doğru sivrilmekte olan bir modelle de kullanabilmeniz olanaklıdır. Düz kesime sahip olan saç modelleriyle birlikte de çok daha modern ve havalı görünmüş olacaksınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.