İlkbahar’da Mor Makyaj Trend Olacak

196

2020 senesindeki ilkbahar mevsimi makyajının baskın trend rengi kesinleşti. Tutkuyu açık bir şekilde yansıtmakta olan renklerden mor makyajınızın vurguları ile birlikte ön plana çıkmış olacak. Mor rengin açık tonları aynı zaman içerisinde huzurlu tonlar şeklinde de nitelendirilmektedir. Bütün bu tonların yanı sıra kararlı mor rengini makyajınıza açık bir şekilde yansıtmak için hazır mısınız?

Dudaklar üzerine seksi bir durumdaki vurgular denildiği zaman herkesin ilk aklına gelmiş olan renk kırmızı renkti. Lakin şimdi çok daha değişik bir tutku söz konusu durumda. Alışılmışın çok daha dışında bir dudak rengi vermekte olan yoğun mor bir ruj kullanımıyla, kuyruklu eyeliner kullanmak aslında tamamen orijinal bir makyaj stili olarak moda haline gelecek.

Pembe renk ile birlikte lila renginin tonları ise çok daha pastel bir görüntü talep edenler açısından bu sezon ön plana çıkacak. Her makyaj üzerinde kullanabilecek olduğunuz bu sevimli renkler sizleri yerine göre masum bir durumda, yerine göre çok daha çekici bir durumda ve yerine göre fazlasıyla da net gösterme konusunda çok kararlı!

Pembe rengin mor renkle karışık hali bakışlarınıza çok büyük bir enerji katmayı garanti etmekte. Yalnızca tek bir kat ile harika etkili bir çift göz yaratmakta olan göz farlarını denemenizde mutlaka bir yarar var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.