Yeni Trend Ceketi Omza Atmak mı?

113

Dünya çapında üne sahip moda dergilerinin Genel Yayın Yönetmenleri çok daha değişik bir akım başlatmış durumda. Paris sokakları üzerinde kadınlar ceketleri omuzlarında taşımaya başladı. Önceki dönemlerin külhanbeyi, şu zamanların en büyük moda trendlerinden biri. Ceket ile ilgili moda aldı başını gitmeyi sürdürüyor. Sokakları süslemekte olan yeni görüntüler bundan böyle ceketi külhanbeyi gibi omuzlara atarak çıkın demeye başladı.

Sizce bu söz konusu akım çok kolay bir adım şeklinde mi kalacak, yoksa ciddi anlamda bir moda fenomeni mi olmayı başaracak? Kesin olarak görülen bir şey bulunuyor ki, fazlasıyla şık gözüküyor.

Vogue Paris ile birlikte Elle Fransa üzerinde uzun seneler boyunca Genel Yayın Yönetmeni olarak geçirmiş olduğu zamandan hemen sonra kariyerine CR Fashion Book adlı dergide devam etme kararı alan Carine Roitfeld omuzuna atmış olduğu ceketle mükemmel gözüküyor. Sonbahar mevsiminin gelmiş olmasıyla beraber en sevilen mantoları da çıkartmak amacıyla sonsuz bir istek duymaya başlamaktayız.

Militer stil ise nerdeyse herkesi çoktan sarmış bir durumda ve tüm yıl da bu şekilde sürecek gibi gözükmekte. Militer ceketin maskülen bir durumdaki çizgisini yumuşatmak amacıyla da önünü açarak, feminen bir kolye ile tamamlamak yetecektir. Bununla ilgili olarakta en akıllıca seçenek ceketi sırtınıza atmak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.