2020 Yaz plaj modası

337

Bikini ile birlikte mayo derdini halletmiş olanlar için şimdi ise sıra plaj şıklığına geldi. Plaja gitme esnasında tam olarak nasıl olmamız gerekiyor? Rengarenk bir şekilde çok canlı ve ayrıca rahat. Bir de bütün ihtiyaçlarımızı sığdırabilecek olduğumuz bir çantanın olması gerekiyor. Ayrıca bir de bikinimize uyması gerekiyor.

2020 senesinin plaj çantaları da artık görücüye çıkmış bir durumda. Plajlar üzerinde ne giymek gerekiyor pekala? Seksi bir durumda veyahut doğal olmalı pekala ancak nasıl?

Canvas çanta modeller plajlar üzerinde çizgilenmekteler. 2020 yaz modasının çizgili bir durumdaki trendine bu yeni çanta modelleri süper şıklığı ile birlikte eşlik etmekte.

Beyaz şile bezi kullanılarak yapılmış olan elbiseler plaj açısından çok daha ideal. Tatilinin büyük bir kısmını sahilde geçirecek olanlar kesinlikle bu elbiselerden edinmelidir. Doğallığınızı çok daha fazla koruyabilecek bir makyaj tercih etmelisiniz. Pembe tonlarına sahip bir ruj sizinle ilgili yeterli olacaktır.

Temkinli bir şekilde bronzlaşmak aslında çok önemli, zararlı bir durumdaki UV ışınlarından fazla etkilenmemek amacıyla da güneş koruyucu kullanımında bulunmak şart.

2020 yaz döneminin tırnak ile birlikte manikür trendleri pembe rengin etkisi altına girmiş durumda. Uçuk bir durumdaki tonlar yerini artık çok daha canlı renklere bırakmakta. Ojenizi çantanız içerisinden çıkarmamakta çok büyük bir yarar var.

Sahiller üzerinde sizi yenileyebilecek ve keyif almanızı sağlayacak kitapları çantanıza koymayı hiç bir şekilde unutmamalısınız!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.