Düğün davetlerinde gözde olma önerileri

51

Beyaz rengi hiç bir şekilde giymemelisiniz! Çünkü beyaz renk o gün için geline revize edilmiş durumdadır Elbetteki gelin ile birlikte gelinin annesiyle mevcut durumdaki ilişkinizin sonsuza kadar bozulmasını istemiyorsanız..

Bunla beraber, pek çok farklı renk seçeneği mevcut seçerek giyebileceğiniz. Vücut şeklinizin yanı sıra ten renginize de en fazla uyacak kıyafeti seçmelisiniz.

Takılarınız ile birlikte saçınız ve de aksesuarlarınız sayesinde özellikle de ayakkabılarınız kıyafetinizi kesin bir şekilde tamamlamalıdır! Sim bulunan pullu bir kıyafet üzerine hiç bir şekilde abartı bir saç yaptırmamalısınız. Fazlasıyla sade bir şıklık düğün mekanında yer alan tüm gözlerin üstünüzde olması için yeterli durumda bulunacaktır.

Mekana bakarak kıyafet seçimi yapmanızda da çok büyük bir yarar var! Davetli olarak katılmış olduğunuz yerle kıyafet aslında ilişkili bir durumdadır. Bir otel içerisinde, havuz başında gerçekleşmekte olan düğünler esnasında kıyafetiniz çok ağır olabilir, fakat herhangi bir kır düğünü içerisinde payetli elbise modelleri ve yüksek topuklu ayakkabılarla fazla da iyi gözükmeyeceğinizi unutmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.