Kadınlar nasıl mutlu olur?

76

Kadınlar görünmüş olduklarından çok daha duygusal ve çok daha karmaşık bir yapıya sahip durumdadırlar. Nerdeyse pek çok erkeğin ortak problemi haline gelen kadınları mutlu edebilmenin yolları ortak problemleri arasında yer alıyor. İlk önce kendinize sormanız gerekli olan şey soru eşiniz ile birlikte sevgilinizi veyahut nişanlınızı tam olarak ne denli iyi tanımaktasınız? Bu nokta üzerinde bilmemekte olduğunu yönlerini öğrenmeli ve o ufak şeyleri bilmekte olduğunuzu da göstermelisiniz bunun olması dahi karşınızda yer alan kadını mutlu edebilecek ve kendisini değerli hissetmiş olacaktır.

Kadınlar devamlı bir şekilde duygu değişimlerine giriyorlardır. Bu ise kadının doğasından kaynaklanıyor. Bazı zamanlarda kadınların hormonlarından meydana gelen hormonel bir şekildeki dalgalanmaların yanı sıra aylık bir şekildeki döngülerinin değişiklik olması istem dışı bir şekilde ellerinde değildir. Bu sebeple de onlara hiç bir şekilde kızmamalı ve ayrıca sinirleniyor olsanız dahi bunu hiç bir şekilde yansıtmamanız gereklidir. Bunun yerine ise karşınızda yer alan kişiye dürüst ve de ılımlı bir durumda bulunmalısınız.

Anne ile birlikte eş, sevgili veyahut nişanlı hiç bir şekilde fark etmeden her kadın saygı duyulmasını ister. Özellikle de saygı bir kadın açısından çok daha fazla hayati önem taşıyor. Bir tane kadın ne olur ise olsun ayrımcılığa maruz kalmamış olduğunu da iyi bir şekilde görmeyi ister. Onların düşüncelerine çok daha fazla önem veriyor olmanız, onları dinlemeyi sürdürmeniz, onlardan fikir alıyor olmanız, bunu kendiniz isteyerek, samimi bir şekilde yapmanız da onlara önemsenmekte olduğunu düşündürmüş olacak ve mutlu olmalarını da sağlamış bulunacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.