Beymen Collection’dan 2020 ilkbahar – yaz koleksiyonu

268

Zamansız bir durumdaki stiliyle öne çıkmayı başaran bir kadın tasviri yaratmış olan BEYMEN Collection, 2020 ilkbahar ve yaz koleksiyonu üzerinde safarinin doğal anlatılmasına altın dokunuşlar ile birlikte bir ışıltı katmakta. Abstract sürrealizim’in yanı sıra natürel anlatımın birleşmiş olduğu, haki ile birlikte asit yeşili ve de kiremit tonlarının ağırlıkta bulunduğu bu koleksiyon üzerinde, çiçek desenleri şifon ile birlikte ipek kumaşların narin siluetleri üzerinde yaşam bulup BEYMEN Collection kadınlarının tamamen feminen bir durumdaki ve zarif stilini yansıtmış oluyor.

Değişik kültürler ile birlikte çok daha yeni keşiflerden ilham almış bulunan koleksiyon üzerinde modern bir durumda bulunan yalın tasarımlar, geleneksel anlatımlar ile çok fazla detaylanmakta. Modern bir durumdaki estetiği nostaljik dokunuşlar yaparak buluşturmuş olan bu koleksiyon üzerinde, özel tasarıma sahip siyah beyaz karakalem çizim bulunan gelincik ile birlikte zambak desenleri de boncuk ile birlikte telkâri işlemeler bulunan tasarımlara geleneksel bir görünüm katmış oluyor.

Dökümlü kumaşların kullanılması da huzur ile birlikte sükuneti açık bir şekilde yansıtıp koleksiyonun zarif ruhunu vurgulamış oluyor. Pötikareler ile birlikte romantik bir durumdaki puantiye çiçek desenleri ve son olarak dönem elbiseleri de geçmiş dönemlerin o nostaljisini sıcak yaz günlerine taşımış oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.