Seks yaşamınız sekteye uğramasın

52

Bazı durumlarda 24 saate sıkıştırılabilecek çok fazla şey olabilmekte. İşleriniz fazlasıyla yoğun bir durumda veyahut ekonomik yönden sıkıntılar yaşamaktasınız. Kafanızda pek çok soru bulunuyor ve yetecek kadar zamanınız da yok! Ancak şöyle bir bakıyorsunuz seks, ertesi güne erteleyebilecek olduğunuz fazladan bir ev işi haline dönmüş. Oysa ki, seksle ilgili bir zaman yaratmış olduğunuzda, bunun rahatlamanın en harika yolu olduğunu açık bir şekilde görmüş olacaksınız!

Gün içerisinde zaman yaratabilmek çok zor olabilmekte. Eğer ki akşam olduğunda uyumaktan farklı hiçbir şey düşünemeyecek kadar yorgun bir durumdaysanız, sabah olduğunda baş başa zaman geçirebilmek amacıyla 30 dakika kadar erken uyanmayı denemelisiniz.

Seks her defasında birbirinin aynı bir şekilde ve sıkıcı geçmekteyse, eşler birbirlerine karşı duydukları ilgilerini yitirirler. Beraberlikteki heyecan ile birlikte zevk azalmış olur. Bu söz konusu rutinden kurtularak ve yatak odanız içerisinde çok daha yeni şeyler denemeye başlamalısınız.

Birkaç kilo almış olduğunuzdan dolayı çirkin gözükmekten çok fazla korkuyor, bundan dolayı da seksten kaçınmakta mısınız? Bu şekilde bir şeyin mutluluğunuzun önüne geçmesi konusunda hiç bir şekilde izin vermemelisiniz. Eşiniz sizle beraber olduğundan dolayı o denli mutlu bir durumda bulunacak ki, fazla kilolarınızı hiç bir şekilde fark etmeyecek bile!

Eğerki sizin yatak odanız, çocuklarınızla eğlenmiş olduğunuz, televizyon izlemekte olduğunuz, evin öteki odalarından farksız bir durumdaysa da yeniliğe kesinlikle bir ihtiyacı bulunuyor demektir!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.