Flep Yöntemiyle Zar Dikilir mi?

188

Uzun süreli olarak yapılan ve kalıcı bir yöntem olan kızlık zarı onarımlarında kişinin kendi vajina bölgesinde yar alan flep adı verilen doku parçası kullanılarak vajina girişinde yeni bir kızlık zarı yapılandırılmaktadır. Kalıcı bu yöntemde orijinal kızlık zarından farksız bu doku ilk cinsel ilişki sırasında olduğu gibi kanama meydana gelmektedir. Kalıcı bu yöntemde hasta jinekoloji muayene olmadıkça ya da kendisi partnerine söylemedikçe anlaşılmaz.

Kızlık Zarı Yırtılınca Kanama Ne Kadar Olur?

Kızlık zarı kanaması kişiden kişiye değişir ve genelde birkaç damla oluyor. Esnek kızlık zarı yapısına sahip olan kişilerde kanama olmaz. Bu toplumda bazı sorunlara yol açsa da jinekolog muayenesinde kızlık zarının neden kanamadığı ile ilgili konu açıklık kazanacaktır.

Kız Kanı Ne Renktir?

’Kızlık kanı” ne renk olur kızlık zarının yapısına ve kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. İlişki sırasında kızlık zarında damar çatlaması ya da aşırı yırtılma gibi bir durum olmadıkça kızlık zarının rengi açık pembeye yakın bir renktir. Bu herkeste aynı olacak diye de bir kural yoktur. Kızlık zarı yapısı kalın olan kişilerde bu renk kahverengiye dönük olabilir.

Kızlık Zarı Yırtılınca Kanama Ne Kadar Olur?

Kızlık zarı kanaması kişiden kişiye değişir ve genelde birkaç damla oluyor. Esnek kız yapısına sahip olan kişilerde kanama olmaz. Bu toplumda bazı sorunlara yol açsa da jinekolog muayenesinde kızlık zarının neden kanamadığı ile ilgili konu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.