3D Duvar Panoları İle Değişik Dekorasyonlar

327


Her geçen gün farklı trenler ve ürünler piyasaya sunulmaktadır. Çeşitli boyalar duvarlarımızı süslerken aynı zamanda bakım yapan, kendi kendini temizleyen ürünler vardır. Duvar kağıtları ise farklı özelliklerde olup ihtiyaca uygun seçilir. Son dönemde ortaya çıkan bir başka model ise duvar panolarıdır. Bir mekanda bir duvarı farklı bir tarzda yapmak hem mekana dekoratif hava katarken hem de bir hareket getirmektedir.

Panolar ise tüm duvarı kaplayabildiği gibi bir kısmına da uygulanabilir. 

Panolar duvar kağıdından, seramikten, mozaikten olabilmektedir. Yaratıcı fikirlerle ortaya çıkabildiği gibi klasik tarzda süslemeler de bulunabilir. Son dönemin trendi ise 3D panolardır. Malzeme olarak ahşaptan üretilir. İç mekanlarda kullanılan ahşap malzemeden üretilir. Bu malzeme insan sağlığına zarar veren kimyasal maddeler içermez.

Ayrıca ses ve ısı yalıtımına destek verir. 

Isı ve sesi yalıtır geçişine izin vermez. Neme, güneşe dayanıklı malzemeden üretilen ürünler uzun ömürlüdür. Temizliği kolaydır, ıslak bezle silinebilir ve hatta yıkanabilir. Montajı kolaydır. Malzeme olarak hafif malzemedir. Duvara çakılarak ya da özel yapıştırıcılarla yapıştırılarak monte edilir. Evlere dekoratif ve estetik bir görünüm kazandırır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.