Yılın En Güzel Kanvas Tablo Saat Modelleri

53


Günümüzün yepyeni bir trendi kanvas tablo saatler. Birdenbire moda olan bu yepyeni dekoratif obje ile bir taşla iki kuş vurmuş olunuyor. Birçok salonda, ya da evin diğer kısımlarına kanvas tablolar zaten son yıllarda oldukça gözde olmuş durumdaydı. Dizayn uzmanları şimdi bir de buna saat ekleyerek hem var olan bir objeye hareket kazandırmış oldular, hem de ilginç bir tasarım ile evlere fonksiyonel bir soluk getirmiş oldular.

Kanvas Tablo Saat Nerelerde Kullanılır?

Evinizde daha önceden saat ya da kanvas tablo kullanarak hoş bir hava kattığınız oturma odaları, salonlar, yatak odaları ve hatta koridorlar bu tip kanvas tablo saatler için son derece uygun. Ancak, sadece saat fonksiyonelliği bakımından bu ürünleri kullanmak uzmanlar tarafından tavsiye edilmiyor. Bu tip durumlarda daha küçük modelleri tercih edebilirsiniz ya da sadece saat kısmının arka planı kanvas malzemeden yapılan bazı sınırlı modeller de son zamanlarda bulunabiliyorlar. Her iki durumda da yeni tablonuzu ve saatinizi koyacağınız odanın genel kompozisyonunu bozmamaya gayret edin. İki fonksiyonlu bir obje oldukları için, kanvas tablo saatler; kontrast renklerde kullanılıp ön plana çıkarılmaya uygun değildirler.

Ayrıca, evinizde mevcut olan kanvas tablolar varsa, bunlara “kendin yap” (do-it-yourself) şeklinde saat eklemeniz de mümkün. Bunun için gerekli olan malzemeleri hobi ekipmanı satan mağazalardan temin edebilirsiniz. (Ekleyeceğiniz saatlerin kadran boylarına da özen göstermeyi unutmayın.)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.