Yeni Evli Çiftlere Ev Dekorasyonunun Püf Noktaları

34


Evlenmek bir yuva kurmak hemen herkesin istediği bir şeydir. Bu güzel günü güzel bir yuva, güzel bir evle daha güzel hale getirmeyi herkes ister. Bunun için yaşanacak ortam olan evin dekore edilmesine gelin hanımlar çok önem vermektedirler. 

Bizler de ev dekorasyonunuzda sizlere bazı püf noktalar konusunda yardımcı olmaya çalışacağız.

  • Ev dekorasyonuna başlamadan önce yapılması gereken zevklerinizi bir araya getirmektir. Sonuçta evde beraber yaşayacaksınız ve ortak bir yaşam alanı için ortak bir zevk meydana getirmenizde fayda vardır.
  • Evinizde nelerin olmasını veya olmamasını istiyorsanız bunu kararlaştırmalı ve dekora başlamadan önce bu konuda ortak bir karara varmanızda fayda olacaktır.
  • Kendi kişisel zevklerinizi evinizin şekline göre belirlemelisiniz. Evinizi tanımalısınız. Evinize ve zevkinize en uygun dekorasyon ancak evinizi tanıdığınız takdirde meydana getirebilir.
  • Evinizde istediğiniz renkleri ve desenleri kafanızda canlandırmalı ve zevkinize en uygun olanları belirlemelisiniz.
  • Evin her bölümünün aynı renk veya koyu renk olmasından kaçınmalısınız.
  • Duvarlar için duvar kağıtlarından yararlanmalısınız. Birbirinden farklı renk ve desenler ile bulunduğunuz odaya çok şık, güzel bir o kadar da farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Bu belirttiğimiz öneriler dışında ev dekorasyonlarında katalogları inceleyerek çok farklı tarzlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.