2020 ilkbahardaki sokak stili nasıl olacak?

252

2020 senesinin ilkbaharı, sokak stili konusunda tekrar mükemmel parçaları bir araya getirerek ilham alacak olduğunuz bir sezon şeklinde öne çıkacak. Yeni silüetlerin yanı sıra, dengeli bir durumdaki kombinler ve de moda haftaları süresince podyumlar üzerinde görmüş olduğunuz nadide tasarımlardan esinlenerek sokağa çıkmış olacağız.

2020 senesinin baskı trendi için hem etekler üzerinde hem de sweatler üzerinde ayak uydurmuş olacağız. Sweatler 2020 senesinin ilkbahar sezonu trendlerinden bir tanesi. Oversize sweat isimli modellerden söz etmiyoruz, bu sezon içerisinde kısa kesim baskısı bulunan sweatler herkesin tercihidir.

Grafik baskısı bulunan kısa sweatler çiçek desenleri bulunan mini etek modelleriyle ve bahar bileklikleri ile mükemmel bir silüet ortaya çıkartmış oluyor. Bu söz konusu bahar sokaklar üzerinde stilleri eşleştirmek amacıyla da trend. Çok daha değişik renklerin yanı sıra baskıları ve de farklı desenleri kombinleyebilmek ön plan üzerinde. Şortun yanı sıra etek takımı giyip veyahut baskılı bir takım tercih edip, tamamen modern bir silüet elde edebilmiş olursunuz.

Tamamen puantiyeler mi? Puantiye ile alakalı baskılar çok daha ciddi bir trend. Üstüne üstlük senelerdir bitmeyen bir çeşitten. Puantiyeli bir tane bluz, jeanle kombin yapıldığı zaman spor bir stil sizlerle.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.