Rengarenk Tek Kişilik Yatak Örtüsü Modelleri

242


Tek Kişilik Yatak Örtüsü Fiyatları

Genç kızlar ve erkekler biraz daha kullanışlı ve konforlu yatak örtülerine ilgi gösteriyorlar. Kızlar daha çok en yakışıklı ve en popüler müzik yıldızlarının resimlerinin olduğu yatak örtülerini tercih ederken takım fanatiği olan erkek çocukları için odalarındaki örtüde tartışılmaz seçenek takımlarının renk ve logosudur. Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş gibi 1. ligin lider takımlarının renk ve logolarının olduğu yatak örtülerinde renkler canlı ve kumaş kalitesi mükemmeldir. Kız çocukları ise daha çok çizgi film ve Pepe gibi sevimli kişiliklerin resminin olduğu renkli yatak örtülerinden hoşlanırlar. Yatak örtüsü modellerinde modern tasarımlarda bu yılın modasını oluşturuyor. 

Geometrik desenler gençlerin farklı ve sıra dışı ruh hallerine hitap ediyor. Aslında tek kişilik yatak örtülerinde fiyatlar kumaş kalitesine göre değişiklik gösteriyor. Her bütçeye uygun çok şık yatak örtüleri bu alanda hizmet veren ünlü markaların koleksiyonlarında en modern tasarımlarla görücüye çıkarıldı. Artık genç odalarında yatak boyutları eskisinden daha büyük standartlarda üretiliyor. Bu yüzden neredeyse çift kişilik yatak boyutlarına yakın yatak örtüsü üretimi yapılmakta.

Nevresim Takımlarında Çeşitli Modeller

Ülkemizin ünlü markaları tek kişilik ve çift kişilik nevresim takımı koleksiyonları ile bu sene evlerde harikalar yaratmakta. Nevresim takımı alırken deseni kadar kumaş kalitesi de önemlidir. Cilt sağlığına uygun kaliteli kumaşların kullanıldığı nevresimlerde konfor ve rahatlık hakim. Fermuarlı, düğmeli özelliği kolayca çıkarılıp takılması için özel olarak tasarlanmıştır. Taç nevresim takımları çarşaf, ikili yastık ve süs yastıklarıyla birlikte uyumlu olarak hazırlanarak yatak odalarında istenilen zarafeti sağlıyor. Televizyonda sevilen dizilerde hayran olduğunuz nevresim takımları artık sizin yatak odalarınıza da giriyor. Çizgili, desenli, çiçekli ve rengârenk modeller gerçekten yatak odalarına göz alıcı bir şıklık katmakta. Ünlü tekstil markaları Taç ve Cotton tek kişilik yatak örtülerinde mükemmel tasarımlarıyla bu sene de en çok tercih edilen tekstil markalarıdır. Kalite ve şıklığın bir arada sunulduğu modellerde sadelik hakim ve fiyatlar inanılmaz uygun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.