Popüler ve Şık Veranda Modelleri

900


Evinizin içerisinde bahçenin verdiği rahatlığı bulabilmek için veranda modelleri önemli bir mekan olarak karşımıza çıkıyor. Kış bahçesi diye bilinir ve hem yazın hem de kışın kullanım imkanı bulunmaktadır. Bilhassa yazlık olarak kullanılan evlerde, şehir dışında yer alan müstakil konutlarda bulanan veranda modelleri kendine özel dekorasyonları ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Verandaların en güzel yanı da hem kışın hem de yazın kullanılabilecek ve dinlendirici ortamlar sağlamasıdır. Bambu mobilyalar arzu ederseniz ahşaplar, çeşitli aksesuarlarla bahçe havası oluşturabilmeniz mümkün. Yazın ayrı kışın daha başka bir keyif sürmenizi sağlayacak verandalarda özellikle kışın dilerseniz şömine, isterseniz elektrikli ateş olanaklarıyla ısınabilmeniz mümkün.

Bahçesi bulunan bir eviniz varsa veranda oldukça modern bir görünüm sağlayacaktır. Balkon kısmını kapatarak o geniş alanı iyi bir veranda haline getirebilirsiniz. Verandalarda zemin kısmında ahşap tercih edilir mobilyalar ise hasırdan yahut bambu şeklinde tercih edilebilir. Bir başka özelliği ise sade bir dekorasyona yer vermenizdir. Zira verandalar dinlendirici ortamlardır bu nedenle bu seçim yararınıza olacaktır.

Gösterişli Veranda Modelleri

Verandaların görünümünü kendi zevkinize göre belirleyebilmeniz mümkün bizler de birkaç alternatif dekorasyon örneği sunalım. Zemin kısmında kalın halılar bir oda görüntüsü oluşturacağından tercih etmemeniz yerinde olacaktır. Bunun yerine ince güzel kilimlere yer verebilir yahut hiçbir şey de kullanmamanız yalnızca ahşap tercih etmeniz de yerinde olur. Güzel bir ortam oluşturmak için puflar, armut koltuklar, renkli yastıklar ve renkli minderleri tercih edebilirsiniz. Veranda modellerinin her tarafı camla kaplanır. Sevdiklerinizle eşinizle dostunuzla ve çocuklarınızla hoşça vakit geçireceğiniz ortamlardır. Kahve içmek ve kitap okumak için ele geçmez yerlerdir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.