2020 Yaz Bikini Modelleri

78

2020 yaz çizgili kıyafetlerle alakalı moda mayokini ile birlikte bikinileri de sarmış bir vaziyette. Modayı hiç bir şekilde taviz vermeden takip etmeyi sürdürenler için çok daha yeni bir modelde çizgili formlar beraber.

Yan taraftan kesikli mayokini modelleri ise denizci çizgilerinin yanı sıra renginden dolayı da mayolar üzerinde dekolteyi sevenler açısından çok mükemmel bir seçimdir. Üçgen bikini modelleri de tekrar var. Fırfırla alakalı detaylar büyük ile küçük versiyonları sayesinde bikiniler üzerinde yerini almakta. Ufak göğüsleri çok daha havalı bir şekilde göstermekte olan bu detayı es geçmemek gereklidir.

Kalıplı bikini modellerini tercih ederek kullananlar açısından komple parlak modeller de bulunacak bu yaz döneminde. Bronz teniniz ile ışıldamayı istemekteyseniz bu söz konusu bikinilerden edinmelisiniz. Çiçek desenleri bu sene bikinileri de ele geçirmiş oldu. Çicek desenleri üçgen modeller ile birlikte dolgulu modeller sayesinde sahiller çiçek açmış olacak.

Leopar desenle alakalı moda hiçbir zaman geçmeyecektir. Leopar desenine sahip bikiniler bu defa fazlasıyla da sportif. Rengarenk ve çok daha değişik modelleri ile leoparı sevememekte olanlar dahi bunları giyecektir!

Süs ile birlikte motifleri çok fazla sevenler açısından fiyonklar bikini modellerine yerleşmekte. Ya bikini üst kısmınız veyahut bikini altınız fiyonk motifleri ile süslenmiş oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.