2020 İlkbahar Makyajındaki Trendler

27

Yanar döner bir durumdaki altın pembe rengi düz ve de şık olabilmek amacıyla kullanmaktayız bu sezon. Elbette ki, ışıltılar bulunacak lakin bu parlak durumdaki görünüm belli ve belirsiz durmaya çok fazla özen göstermekte ilk sırada.

Canlı bir durumdaki turuncuyu kullanacak olmak sizi aslında inanması zor bir şekilde canlı göstermiş olacak. Dudaklarınız ile birlikte yanaklarınız üzerinde yer alan bu dinamik dokunuş yaz mevsimini beklemeden sizlerle. Bu fazlasıyla samimi durumdaki, güneşli bir havanın etkisini yakalayabilmek ise sadece size kalmış.

Bir tane rengi seçme konusunda bir mecburiyetiniz yok. Rengarenk gölgeleri yapıyor olmak, gözlerinizi çok daha belirgin bir duruma getirmek sizin de hakkınız. Göz kamaştırmak isteyen herkes kesinlikle buraya.

En sonunda french manikürünü bir yana bırakabilmiş olacağız. Pekala nasıl mı? Pembe renk ile birlikte kırmızı rengin tonlarını bir araya getirip. 10 dakika sürecek bir işlem ile tırnaklarınız da renk bloğu konusundaki trende uyum sağlayacak olabilir.

Mavi rengin hemen hemen her bir halini göz makyajı üzerinde kullanmakta olanlardansanız, deniz mavisi rengiyle gözlerinizi süslemenizi önermekteyiz. Zira bu bahar mevsimi içerisinde Christian Dior ile birlikte Michael Kors defileleri üzerinde mankenlerin gözlerini süslemekte olan bu tonlar sizi de adeta ışıldatmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.