2020 Yazında Ev Dekorasyonu Trendleri

34

Evinizi değiştirememekteyseniz, evinizin iç kısmını değiştirin. Onu da ani bir şekilde yapamamaktaysanız, ufak ufak başlamanızda yarar var. 2020 ev dekorasyon trendlerine bakıldığında renklerin ön plana çıktığı görülüyor. Bu yaz dönemi içerisinde evlerde açıklığın yanı sıra ışıltı bulunuyor. Çok ufak alternatifler aslında fazlasıyla büyük değişiklikler yaratacak olabilir. Deneme konusunda da yarar var

2020 senesi grafik ile birlikte hayvan baskılarının hazır giyim üzerinde trend haline geldiği bir dönem. Ev dekorasyonu içerisinde de zebra ile birlikte leopar desenleri tercih edilmekte. Yatak odanız içerisine yeni çizgiler ilave etmeye siz ne dersiniz? Kendinizin dahi yapabilecek olduğu desenli bir tane yastık, yatak odanızın mevcut durumdaki havasını değiştirmeye yetecektir.

Mutfağınızın modern bir durumda veyahut klasik çizgide bulunması hiç bir şekilde önemli değil. Bu yaz dönemi içerisinde, masaları çiçeklendirmiş olacağız. Bu taze bir durumda sürekli olarak daha enerjik hissetmenizi sağlayacaktır. Siyah ile beyaz beraberliğini rengarenk çiçeklerle bozmalısınız.

Eskiyen cam çerçevenizi de hiç bir şekilde atmamalısınız. Zira o sizi sahillere kadar götürecek olabilir. Yapmanız gerekli olan şeyse fazlasıyla basit. Çerçeveyi beyaz renge boyayın. Camlarını renklendirerek size tatilinizi anımsatacak notlarla birlikte resimler ilave edin. Pervaz bölümüne eğer var ise sahillerden toplamış olduğunuz midye kabuklarını güzel bir şekilde dizin. İşte sizleri o hatıralarınıza götürebilecek yeni bir köşeniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.