Kazak Elbise Modelleri Trend

61

Yakalardan etek uç kısmına kadar inmekte olan kruvaze detayına sahip elbiseler iç kısmına gömlek veyahut günlük bluzlarla kombin yapılarak ofis ortamına da ayak uydurmakta.

Kazak elbise modellerini diz üstü çorap modelleriyle de tamamlayabilirsiniz. İki renge sahip olan elbisenin alt kısmına beyaz muz çorap modeli mükemmel bir fikir olarak öne çıkıyor.

Geometrik bir durumdaki desenleri de değişik desenlerle birleştirecek olabilirsiniz. Unutmamalısınız ki! Bu sene içerisinde ‘’karmaşıklık’’ bir hayli moda. Zıt durumdaki renklerin uyumunu yansıtmakta olan elbiselerde siyah opak çorap ile fazlasıyla iyi olacak.

Puantiye ile alakalı modayı kazak elbise modellerinde de kullanmayı istemez misiniz? Kırmızı renge sahip muz çorapla kullanmanız mümkün. Renkli bir şekilde giyinmeyi sevmekteyseniz düz siyah renge sahip büyük beden bir kazağın üstünü renkli yün ipliklerle süslemenizi başarabilirsiniz.

İki renkten oluşan elbisenin üstünü süslemekte olan kırmızı pomponlu elbise modeli, yılbaşı gecesiyle alakalı çok iyi bir alternatif olarak öne çıkabilir. Kareli aksesuarlar ile elbise modeli de mükemmel olacak.

Çok daha sıkı bir kazak elbiseyi üstünde yer alan figürleri yansıtmakta olan broşlarla süslemeniz de olanaklıdır. Simler bulunan parlak renge sahip iplik detaylı kazak elbise modeli, ten rengi çorabın yanı sıra yüksek topuklu ayakkabılar ile fazlasıyla şık durmuş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.